• Anasayfa
  • Hizmetler
  • Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

ONLİNE KATALOG

Tanıtım Broşürü

Broşürü indirmek için simgeye tıklayın

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık Nedir? Parsiyel taşımacılık, aynı araçla, aynı güzergahtaki farklı adreslere yük taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemlerinde, yük aracının tam dolu olarak gitmesini sağlayarak, aynı güzergahtaki adreslere mal indirme işlemidir. Yurt içi Parsiyel Taşımacılık işlemlerinde, öncelikle yükler belli bir listeye tabi tutulur. Adresler tek tek belirlenir. İlk adrese bırakılacak yükler, en son yüklenir. Son adrese bırakılacak yükler, ilk olarak yüklenir. Yine yükleme işlemlerinde, eşyaların cinsleri dikkate alınarak yüklenir. Hassas ve özel eşyalar, özel olarak yüklenir. Yurt içi Parça Yük Taşımacılığıişlemlerinde başarılı olan ekiplerimiz, parsiyel taşıma işlemlerinde, numaralandırma yapmaktadır.

 

Parsiyel Taşımacılığın Maliyeti Düşüktür

Parsiyel eşya taşımada kullanılan araçlar son model, şoförler ise, işini meslek edinmiş tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. Parsiyel taşıma işlemlerinin tercih edilmesinin sebebi, özel araç kiralama külfetinden kurtulmaktır. Küçük veya büyük bir yük için, özel araç kiralamakla, gidilecek adrese yük götüren bir araçla taşımacılık yapmak, daha ekonomik olacaktır. Oldukça etkili olan parsiyel nakliye, uzun mesafe taşımacılığında en çok tercih edilen sistemdir. İstifleme işlemlerinde, yine, uzman çalışma sistemleri uygulanmaktadır. Özel paketler, özel olarak yerleştirilmektedir. Adresleme sistemi, parsiyel taşıma işlemlerinde, oluşacak aksaklıkları engellemektedir.

 

Bu nedenle, en iyi yöntemler kullanılmaktadır. Son model araçlar, özel süspansiyonludur ve periyodik bakımları yapılmaktadır. Araç izleme işlemleri ile, oluşacak aksaklık ve suistimaller, önceden engellenmektedir. Adreslere teslimatı, anlık takip edilmektedir. Bu sistem sayesinde, taşıma işlemleri esnasında bilgi alabiliyorsunuz. Yüklerin ulaşma saatleri, araç takip sistemleri ile çok daha kolay tahmin edilmektedir. Ekiplerimizin disiplininde etkili olan araç takip sistemleri, iş gücünü artırmaktadır. İş gücü artarsa, etkili taşıma işlemleri de beraberinde gelecektir. Nakliyat işlerinde uzman olan ekiplerimize güvenebilirsiniz.

Hızlı ,Güvenilir Araç Tedariği ve Sigortalı Nakliye Hizmeti

Kurumsal sevkiyatlarınız için geniş filomuz ile yükünüze en uygun araç, en iyi fiyatla tek tık uzağınızdayız!

TOP