• Anasayfa
  • Hizmetler
  • Yurtiçi Dağıtım

Yurtiçi Dağıtım

ONLİNE KATALOG

Tanıtım Broşürü

Broşürü indirmek için simgeye tıklayın

Yurt içi dağıtım hizmetleri, nakliyat firmamızın uzmanlık alanlarındandır. Belli adreslere yapılan dağıtımlar, belli adreslerden alınan mallarla gerçekleşmektedir. Bu dağıtım işinde, isteğe göre sigortalama yapılmaktadır.Parsiyel, şehir içi aynı gün, komple yük taşıma, sigortalı taşıma, kargo ve ambar nakliyat, ulusal dağıtım projeleri, depolama ve lojiktik ve zincir market dağıtım işleri ile aradığınız Yurtiçi Dağıtım hizmetleri sunan ekiplerimiz, aradığınız hizmetleri sunmaktadır. Araçlarımızın bütün yıllık bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Özel süspansiyonları ile taşınan yükler, güvenle taşınmaktadır. Ulaştırma bakanlığının özel izni ile yurtiçi dağıtım hizmetleri, güvenle yapılmaktadır. Elemanlarımız SRC belgeli olup, diğer gerekli belgelere sahiptir. Bu nedenle, yurtiçi taşıma işlemlerinde, güvenle mal teslimi yapabilirsiniz.

 

YURT İÇİ DAĞITIMINDA PROFESYONEL ÇÖZÜM

Firmamız, dağıtım işlerinde, belirlenen adreslere, belirtilen zamanda mal teslimi yaparak, zamanında işlemlerini bitirmektedir. Bu dağıtım sisteminde, gidilecek mesafe, götürülecek malzeme ve kullanılacak araç tipi, fiyatlandırmada etkilidir. Yükleme işlemleri, malın cinsine göre, özenle yapılmaktadır. Hemen hemen bütün sektörün nakliyat işlemlerini yapan firmamız, taşıma işleminin özeliğine göre araç tahsis etmektedir.Açık kasa ve kapalı kasa araçlarımız yanında kırkayak gibi yüksek tonajlı ve özel brandalı araçlarımızda vardır. Dağıtımda, belli bir listeleme ve periyot izlenir. Özel olarak ve listelenerek yüklenen malzemeler, yine özel yöntemlerle teslim edilir. Çıkacak olan karışıklıklar, önceden tespit edilir.

 

ADİGE LOJİSTİK ARAÇLARI ARAÇ TAKİP SİSTEMLİDİR

Araçlarımız, özel araç takipli sistemi vardır. Bu nedenle, araçların nerede olduğunu, anlık olarak haber edebiliriz. Araç takip sistemi ile hızlı ve verimli iş ahlakı oluşmaktadır. İşini meslek edinmiş elemanlarla çalışmaktayız. Arıza anında, yeni araç tedariki yapabilen ekiplerimiz, yüklerinizin zamanında ulaşması için, gerekli bütün çabayı sarf etmektedirler. Periyodik bakımları yapılan araçlarımız, güvenle trafiğe çıkabilmektedir. İşi bilen ekiplerimizle çalışmanız, zamanında nakliyat işlemleri için önemli bir şarttır.
%100 müşteri memnuniyeti felsefesiyle hizmet veren Adige Lojistik, müşterileriyle uzun yıllar kesintisiz olarak çalışmaya devam etmektedir.

Hızlı ,Güvenilir Araç Tedariği ve Sigortalı Nakliye Hizmeti

Kurumsal sevkiyatlarınız için geniş filomuz ile yükünüze en uygun araç, en iyi fiyatla tek tık uzağınızdayız!

TOP